تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم

ما با ولایت زنده ایم


چرا خامنه ای؟؟؟ (۱)

کاندولیزا رایس(وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش ):
رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها ، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها ، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند ، با یک سخنرانی یک‌ ساعته خنثی کند.

چرا خامنه ای؟؟؟ (۲)

سیّد حسن نصر الله (دبیر کل حزب الله لبنان) :
ما با شخصیتی عظیم و استثنایی رو به‌ رو هستیم که بسیاری در میان امت، چیزی درباره او نمی‌دانند و کمتر کسی با این شخصیت آگاه است ما می دانیم که این رهبر در میان امت و حتی در ایران چقدر مظلوم است حتی در بارزترین و روشن‌ترین بعد در شخصیت ایشان یعنی بعد رهبری و سیاسی ایشان مظلوم است. شما در برابر شخصیتی قرار داری که دشمنان ، او را محاصره کرده اند و دوستان نیز حق او را آن‌گونه که باید ادا‌ نمی کنند.

چرا خامنه ای؟؟؟ (۳)

دکوئیار (رییس اسبق سازمان ملل متحد):
نقل از علی اکبر بشارتی وزیر اسبق کشور:
پس از ملاقات، دکوئیار به من گفت: رییس جمهور شما( آن موقع آقای خامنه ای رییس جمهور ایران بودند) از کدام دانشگاه علوم سیاسی فارغ التحصیل شده است. گفتم: چطور؟
گفت: من از چند دانشگاه معتبر دنیا مدرک دکترای علوم سیاسی دارم و بیش از ۳۰ سال است که کار سیاسی می کنم و ۱۰ سال است که دبیر کل سازمان ملل هستم. در این مدت کمتر شخصیت سیاسی و رییس جمهوری هست که وی را ندیده و با او گفتگو نکرده باشم ولی تاکنون شخصیتی سیاستمدارتر و هوشمندتر از رییس جمهور شما ندیده ام.

چرا خامنه ای؟؟؟ (۴)

عده ای به " آیت الله بهجت " گفتند:
آقای خامنه ای جوان است برای رهبر شدن ! آیت الله بهجت در جواب آن عده فرمود: همان یک بارکه گفتند حضرت علی علیه السلام جوان است و ایشان را از خلافت منع کردند ، برای هفت پشتمان کافی است .

چرا خامنه ای؟؟؟ (۵)

روزی بعد از ملاقات آیت الله خامنه ای با " آیت الله بهاءالدینی " ،
از ایشان می پرسند که آیا دیروز مقام معظم رهبری به اینجا آمده بودند؟ ایشان در جواب می فرمایند: بله چند دقیقه خورشید در اینجا تابید ورفت ، او چون خورشید دارای خیر وبرکات است...

چرا خامنه ای؟؟؟ (۶)

کوفی عنان( دبیر کل سابق سازمان ملل):
من با شخصیت های مختلفی از جمله ژاک شیراک و هلموت کهل دیدار داشته ام که به شدت تحت تاثیر قرار گرفته ام. ولی در ملاقات با ایشان احساس کردم هنوز کسی را مثل ایشان ندیده ام شخصیت معنوی ایشان چنان مرا تحت تاثیر قرار داد که پیش خودم فکر کردم چرا شخصیتی مثل من باید دبیر کل سازمان ملل باشد. پس از این دیدار شخصیت هایی که مرا جذب کرده بودند همه را به فراموشی سپردم.

چرا خامنه ای؟؟؟ (۷)

علامه عظیم الشان حضرت آیت الله حسن زاده آملی ،
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می کنند، حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می فرمایند: اینکار را نکنید.
علامه حسن زاده می فرمایند:
"اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی کردم."

چرا خامنه ای؟؟؟ (۸)

مرحوم محمد تقی بهلول نقل کرده است:
من در طول مدت عمرم ، امرا و صاحب منصبان زیادی را دیده ام، اما کسی را به لحاظ بی رغبتی به مقام و منصب دنیایی ، همپای " آقا " ندیده ام.
وقتی در زندگی روزمره او را از نزدیک می بینم حس می کنم که ذره ای میل به دنیا طلبی در او وجود ندارد .

چرا خامنه ای؟؟؟ (۹)

روزی آقای خامنه ای از سفر آمده بودند و به خدمت امام خمینی رسیدند. همین که امام ، آقای خامنه ای را دیدند گفتند: وقتی شنیدم هواپیمای شما در فرودگاه نشست ، خیالم راحت شد. سپس فرمودند: هرموقع که شما به سفر می روی من مضطرب هستم تا برگردی ، خیلی سفر نرو !!

امام خمینی (ره) :
" الحق ایشان (آقای خامنه ای) شایستگی رهبری را دارند"

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۰)

سید حسن نصرالله در مورد بوسیدن دست رهبری گفت:
من با بوسیدن دست حضرت آیت الله خامنه ای خواستم به همه بگویم شما که مرا مرد سال جهان عرب می دانید این را نیز بدانید که رهبر من حضرت آیت الله خامنه ای است و من افتخار می کنم که شاگرد ایشان هستم .
www.bultannews.com/f 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۱)

پوتین (رئیس جمهور روسیه) :
با عنایات به مطالعاتی که من درباره مسیح داشته ام در ملاقات با رهبر ایران تمام ویژگی های نوشته شده برای مسیح را در آیت الله خامنه ای دیدم و برایم متجلی شد. حکیم بزرگی در ایران نشسته است که به ذهن من خطور نمی کرد او تا به این حد همه جانبه نگر باشد. او حکیم و دانشمندی است که تصمیم گیری و تنظیم سیاست ایران با اوست و با وجود درایت و هوش سرشار ایشان هیچ خطری متوجه ایران نمی شود. من در ملاقات با ایشان معنای واقعی قانون اساسی جمهوری اسلامی و مفهوم ولایت فقیه و ولایت علمای دینی را که شنیده بودم، فهمیدم.
www.siasi.porsemani. 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۲)

مر
جع عالیقدر، آیت الله سیستانی:
من زمان آقای خمینی هرشب برایشان دعا می کردم و امروز برای آقای خامنه ای هرشب دعا می کنم، شما سلام مرا به همه برادران برسانید.
www.farsnews.com/new 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۳)

علامه حسن زاده آملی:
"گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است."
این جملات وقتی بیش‌تر معنا پیدا می‌کند که بدانیم صاحب تفسیر المیزان، علامه عارف آیت‌ا... طباطبایی درباره شاگردش علامه حسن‌زاده فرموده‌اند: حسن‌زاده را کسی نشناخت جز امام زمان(عج). راهی که حسن‌زاده در پیش دارد، خاک آن توتیای چشم طباطبایی.
www.farsnews.com/new 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۴)

روزنامه آمریکایی کریستیان ساینس مانیتور:
بدون شک آیت ا... خامنه ای اکنون رهبری بی نظیر برای محور مقاومت علیه ایالات متحده، غرب، اسراییل و همپیمانانشان در خاورمیانه به شمار می رود که با دیگر رهبران غیرقابل مقایسه است.
www.afsaran.ir/link/ 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۵)

موسسه کارنگی آمریکا:
شاید در دنیا هیچ رهبری نباشد که نسبت به مسائل جاری جهان به اندازه آیت ا... خامنه ای اهمیت دهد، اما همزمان تا این حد برای جهانیان ناشناخته باشد. آیت ا... خامنه ای به این دلیل به مقام رهبری انتخاب شد که به آرمان های انقلابی و آموزه های آیت ا... خمینی وفادار بود. لذا هر طرحی که آمریکاییان برای ایران طراحی کنند، محکوم به شکست است.
newbasij.mihanblog.c 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۶)

استاد آیه الله فاطمی نیا :

ﺑﻨﺪﻩ ﺭﻭﻱ ﻣﻨﺒﺮ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﻴﻦ(ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ) ، ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﺪﺍ، ﺁﻥ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺲ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ(ﺳﻼ‌ﻡ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﯿﻬﺎ) ﺍﮔﺮ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﻳﻘﻴﻦ ﻧﻜﻨﻢ، ﻧﻤﻲ‌ﮔﻮﻳﻢ، ﺑﺪﺍﻧﻴﺪ ﻭ ﺁﮔﺎﻩ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻫﺮﻛﺲ "ﻛﻮﭼﻚ‌ﺗﺮﻳﻦ ﺣﺮف ﺩﺭ ﺗﻀﻌﻴﻒ ﻣﻘﺎﻡ ﺭﻫﺒﺮﻱ" ﺑﺰﻧﺪ، ﻫﺮﻛﺲ ﺍﻧﺪﻳﺸﻪ‌ﺍﻱ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺿﺪ ﻣﻘﺎﻡ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺑﺎﺷﺪ، ﺧﺪﺍ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﺨﺸﻴﺪ. ﺍﻳﻦ ﺭﺍ ﻳﻘﻴﻦ ﺑﺪﺍﻧﻴﺪ.

ﻗﺪﺭﺩﺍﻥ ﺭﻫﺒﺮ ﺑﺎﺷﻴﺪ؛ ﺍﮔﺮ ﺍﻓﻜﺎﺭ ﭘﺎﺷﻴﺪﻩ‌ﺍﻱ، ﭘﻮﺳﻴﺪﻩ‌ﺍﻱ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﺮﺿﻪ ﻛﺮﺩﻧﺪ، ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻜﻨﻴﺪ؛ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺩ ﺑﺰﺭﮒ ﻋﺰّ ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮﻛﺲ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺩ ﺑﺰﺭﮒ، ﺑﺎ ﻣﻘﺎﻡ ﻣﻌﻈﻢ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻛﻨﺪ، ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻧﻤﻲ‌ﮔﺬﺭﺩ، این را از من بشنوید....
ﺍﮔﺮ ﻳﻘﻴﻦ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ ﻧﻤﻲ‌ﮔﻔﺘﻢ، ﺧﺪﺍﻳﺎ ﺗﻮ ﺷﺎﻫﺪﻱ که چیزی می دانم و می گویم، ﺟﻮﺍﻧﻲ ﺑﺎﺷﺪ، ﭘﻴﺮﻱ ﺑﺎﺷﺪ، ﻫﺮﻛﺲ ﺑﺎﺷﺪ، ﺑﺎ ﻳﻚ ﻣﺸﺖ ﺍﻓﻜﺎﺭ ﭘﻮﺳﻴﺪﻩ ﻭ ﭘﺎﺷﻴﺪﻩ و ﻛﻪ ﺍﺯ ﺻﺎﺣﺒﺎﻥ ﻫﻮﺍﻫﺎﻱ ﻓﺎﺳﺪه، ﻫﻮﺍﻫﺎﻱ ﻧﻔﺴﺎﻧﻲ ﮔﺎﻫﻲ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﻲ‌ﺷﻮﺩ، توجه فرمودید، ﺍﮔﺮ ﻛﺴﻲ ﮔﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺮﻑ ﻛﺴﻲ ﺑﺪﻫﺪ ﻭ ﺧﺪﺍﻱ ﻧﻜﺮﺩﻩ در این صدد بربیاد که ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺮﺩ ﺑﺰﺭﮒ ﻛﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺁﺑﺮﻭﻱ ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﺍﺳﺖ، ﻋﺰّ ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﺍﺳﺖ، ﺍﻳﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ (ﺳﻼ‌ﻡ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﯿﻬﺎ) ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ با این ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻛﻨﺪ، ﻋﺎﻗﺒﺖ ﺑﺨﻴﺮ ﻧﻤﻲ‌ﺷﻮد، حواستان باشد، یه چیزی می دانم و می گویم.
امروز از اوجب واجبات یکپارچگی و تعظیم حضرت آیت الله خامنه ای است.
www.hawzah.net/fa/Ne 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۷)

دیدار اردوغان(رییس جمهور ترکیه) با خامنه ای
-نقل از زهره الهیان نماینده تهران:
در این دیدار نوع نگاه و ارادت اردوغان و همسر و فرزندشان به رهبر انقلاب مشهود بود. اردوغان در این دیدار خطاب به رهبر معظم انقلاب بیان کرد که من به عنوان یک مسئول کشور در خدمت شما نیامده ام بلکه به عنوان مریدی به خدمت مرادم آمده ام. همسر و دختر اردوغان در این دیدار خطاب به رهبر معظم انقلاب بیان کردند که شما ما را به یاد پیامبر گرامی اسلام می اندازید.
www.mashreghnews.ir/ 


چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۸)

آیت ا... مصباح یزدی:

اگر امثال بنده شبانه‌روز تسبیح به دست بگیریم و فقط خدا را شکر کنیم که خدا چنین رهبری را به ما داده، وا... معتقدم که از عهده شکر این نعمت برنمی‌آییم. رهبر عزیز ما تالی تلو معصوم(ع) است.
www.farsnews.com/new 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۱۹)

چند سال پیش که حضرت آیت ا... خامنه‌ای یک هفته‌ای تشریف آوردند قم، جمعیت زیادی برای استقبال آمده بودند در خیابان‌ها. آیت ا... العظمی بهجت(ره) هم آمدند جزء جمعیت استقبال کنندگان. حالا یک مرجعی در سن حدود نود سال‌! ایشان هم آمدند در جمع استقبال کنندگان. شخصی به ایشان گفت که حاج آقا شما با این سن و سال آمدید وسط این جمعیت استقبال کنندگان ؟ آیت ا... العظمی بهجت فرمودند‌: " اگر مردم می‌دانستند که استقبال این سید چقدر ثواب دارد هیچ کس در خانه نمی‌نشست‌".
www.farsnews.com/new 

چرا خامنه ای؟؟؟ (۲۰)

آیت الله جوادی آملی:
رهبری نه پست است نه مقـام، بلکه امـام جامعه است. چگونه است که در نمـــاز با اقتدای چند نفر می گوییم امـــام جماعت اما به رهبــر-جهــان-اسلام نگوییم امـــام؟
هر لفظی غیـــر از "امـام خامنـــه ای" جفـاست به ایشـــان…!
www.farhangnews.ir/c 

[ پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395 ] [ 05:27 ب.ظ ] [ فاطمه شقایق ]
درباره وبلاگ


به نام خدا

بسیجی یار و همراه علی باش

در این شهر بلا، چاه علی باش

گه گر فریاد دارد، با تو گوید

شمیم عطر گل را در تو جوید

بسیجی عول مهر است و باز است

در این مدرسه عشق است و نماز است

کتاب خود گشا جانانه با من

بخوان این فصل را مردانه با من

بخوان فصلی که نامش اشک زهراست

همان اشکی که بر مولای تنهاست

در این فصل است بازار ولایت

نمایان گشته آثار جنایت

جنایت بر علی و آل طه

ز مسمار در و پهلوی زهرا

همین فصل، فصل بوتراب است

غمی جانگاه، این فصل از کتاب است

تو خوانی از سقیفه سرگشودند

عجب داری، غدیر خم نبودند

همه رفتند و پیمان ها شکستند

نقاب افکنده، با بت ها نشستند

نخواندند هیچ درس مرتضی را

رها کردند آئین مصطفی را

شب و تنهایی درد مدینه

جدا از مرد و نامرد مدینه

علی تا پای چاه آواز می کرد

تمام عقده اش سرباز می کرد

بسیجی فصل یک پایان ندارد

همیشه درد ها درمان ندارد

نتیجه آخر فصل یک این است

علی تنها ترین مرد زمین است

..............................
نمی گویم که در عالم ولی نیست

ولی بالاتر از سید علی نیست

بر آن سرو سهی آن قدو قامت

سلامی از منا تا به قیامت

آفتاب منجلی را بنگرید

چهره ی سید علی را بنگرید

چهره ی آقا مثال آینه است

نام امروز خمینی خامنه است
نویسندگان
اخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینکستان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :